Neutrálna výbavička pre dievčatko i pre chlapčeka

Neutrálna výbavička pre dievčatko i pre chlapčeka

Táto výbava nás naozaj veľmi bavila! Nie len preto, lebo sa milujeme hrať s jemnými neutrálnymi farbami, ale aj preto, lebo najdominantnejšia látka je nová v našej ponuke mušelínov a je vždy zábava skúšať, čo všetko nejaká novinka dokáže 🙂

Ako sme už spomenuli, prím v tejto výbave hral náš nový mušelín – biele bodky na svetlohnedej. Látok s bielymi bodkami máme v ponuke viac, ale táto nás zaujala naozaj veľmi. Bodky sú síce biele, ale látka sa hodí nie len k bielej, ale aj k smotanovej, takže sa nemusíte báť kombinovať ju.

Pozrime sa teda na látky, ktoré sme v tejto výbavičke použili:

Pre zobrazenie názvu látky, alebo označenia produktu, prejdite myškou po obrázku(pre desktop), alebo podržte prstom(pre mobilnú verziu)

Popravde sme so svetlosivou bavlnou troška váhali. Predsa béžová a sivá sa nezvyknú kombinovať…a vlastne, prečo nie? Skúsme to! A tak sme skúsili a nemohli sme urobiť lepšie.

Základom  tejto výbavy bola perová zavinovačka a hniezdo – obe rovnako v kombinácií biele vnútro a zvonka mušelín s bielymi bodkami. Keďže sme bielych bodiek nemali stále dosť, ocitli sa aj na mušelínovej dečke, ktorá je nádherná naozaj pri každej farbe, či vzore.

Malo ísť o neutrálnu výbavu a tak sme stavili na istotu – biele mušelínové nebesá bez volánu a bez mašle biely vafle mantinel. Vafle mantinely máme vo všeobecnosti asi najradšej. Vafle bavlna je výborný materiál, krásne drží svoj tvar, je pevná a aj napriek tomu sa s ňou pracuje skvelo.

Poďme k dekoračným vankúšom. Výbavička šla chlapčekovi a vtedy s obľubou volíme 2 hviezdy – tentokrát bavlnené svetlosivé a pridali sme ešte veľký vafle oblak v pieskovej farbe, ktorý ladil s osuškou s uškami z rovnakého materiálu. Mimochodom, piesková farba je najtmavšia z našich béžových resp. hnedých odtieňov.

Mojkáčik nesmie chýbať, teraz to bola kombinácia bieleho minky plyšu a svetlosivej bavlny. Minnie vankúš je z rovnakého bieleho minky plyšu ako mojkáčik a doplnený, ako inak,  mašľou z mušelínu s bielymi bodkami 🙂

K výbave sa nám skvelo hodil ešte biely plyšový koberček a keďže šlo o chlapčeka, zvolili sme biele guličky, miesto volánikov.

Úprimne, túto výbavu považujeme za jednu z najkrajších, akú sme kedy robili! Je neutrálna a preto sa musí páčiť snáď každému, ale zároveň je vďaka bielym bodkám a zakomponovanej svetlosivej do béžovej, veľmi originálna a neobyčajná.

Ako sa vám táto výbavička páči? Urobili by ste niečo inak? Dajte nám vedieť do komentára 🙂

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte 5% zľavu na vašu prvú objednávku
Nové produkty, nápady, články a akcie, nezmeškajte nič, čo by vás mohlo zaujímať
logo small footer
© LevinFelin 2022