Vankúš na kojenie

Spríjemnite si kŕmenie vášho bábätka tou najpohodlnejšou polohou vďaka vankúšu na kojenie z dieľne LevinFelin! Obsahuje poťah so zipsom v mnohých farbách a vzoroch a praktické pútko na prenášanie.

44,90 

Dodanie do 10 pracovných dní
Neviete si vybrať látku?

Pripravili sme pre vás jednoduché porovnanie! Kliknite na obrázok nižšie pre zobrazenie. Chcete vzorky do vlastných rúk? Kliknite sem pre ich objednanie.

Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Originálny vankúš na kojenie z dielne LevinFelin v tvare písmena C poskytuje mamičke a dieťatku tú správnu oporu pri dojčení alebo kŕmení z fľašky. Nenechajte sa ničím rušiť a nájdite si tú najpohodlnejšiu polohu(na boku, v ľahu, v sede) pre vás a vaše dieťatko. Chráni vašu chrbticu a je prevenciou proti jej bolesti.

Multifunkčný kojovankúš je vyplnený hypoalergénnou výplňou a obsahuje zvliekateľný poťah so zipsom, ktorý môžete pohodlne oprať. Súčasťou kojeneckého vankúša je aj pútko, ktoré vám uľahčí jeho prenášanie.

Vankúš na kojenie a jeho vlastnosti

Charakteristika:
– rozmer: dĺžka v najdlhšej časti 75 cm, šírka v najširšej časti 40 cm, hrúbka 40 cm, výška 14 cm
– zloženie: poťah 100% bavlna, výplň 100% antialergické polyesterové duté vlákno, zips
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať len návlek pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, žmýkať do 800 ot / min., nepoužívať chlór ani bielidlá
– nesušiť v sušičke, nečistiť chemicky

Doprava kuriérom zdarma od 150 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko