Bavlnená zavinovačka s prišitým sťahovacím viazaním

Bavlnená zavinovačka s prišitým sťahovacím viazaním

Bavlnená zavinovačka s prišitým sťahovacím trojitým viazaním o rozmere 80 x 80 cm upokojí vaše dieťatko a navodí mu pocit bezpečia a istoty. Vyrobené na Slovensku.

64,90 

Dodanie do 10 pracovných dní
Neviete si vybrať látku?

Pripravili sme pre vás jednoduché porovnanie! Kliknite na obrázok nižšie pre zobrazenie.

Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Bavlnená zavinovačka poskytuje dieťatku pocit istoty a bezpečia ako v brušku. Uľahčuje jeho prenášanie a v neposlednom rade napomáha k správnemu vývoju chrbtice dieťatka. Je potvrdené, že zavinovanie v prvých mesiacoch života dieťatka veľmi pozitívne pôsobí na jeho vývoj. Zavinovačka slúži na upokojenie nervového systému a pomáha mu udržovať telesnú teplotu.

Výhody zavinovačky s prišitým sťahovacím viazaním

Naše zavinovačky sme sa snažili vytvoriť tak, aby boli praktické nielen pre bábätko a pre vás, ale aby potešili aj vaše oko a zároveň ste si ich mohli zladiť s našimi ostatnými textíliami. Na výber vám ponúkame farbu vnútornej aj vonkajšej strany. Veľkorysý rozmer (80 × 80 cm) vám zaručí jej využitie po dlhú dobu. Povrch zavinovačky tvorí 100% bavlna a vyplnená je kvalitným vatelínom, ktorý má výborné tepelné vlastnosti a zároveň si drží svoj tvar.

Narozdiel od našich ostatných zavinovačiek, táto zavinovačka obsahuje pás do ktorého sú všité 3 šnúry na uväzovanie. Tento typ zavinovačiek môžete poznať aj z našich pôrodníc. Pevne prišité viazanie na zavinovačke pomáha udržať dieťatko v bezpečí a zabrániť rozbaleniu zavinovačky. To je špeciálne užitočné pri pohyblivých a aktívnych bábätkách, ktoré vyžadujú upokojenie pri zavinovaní. Viazaním podľa potreby môžete regulovať veľkosť a pevnosť zavinovačky, aby vyhovovala individuálnym potrebám bábätka.

Charakteristika:
– rozmery: 80 × 80 cm
– zloženie: poťah 100% bavlna, výplň vatelín
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať vcelku pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, nepoužívať chlór ani bielidlá, nežmýkať

Doprava kuriérom zdarma od 150 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko