Mušelínový mojkáčik

Mušelínový mojkáčik

Mušelínový mojkáčik s mašličkou v tvare zajačika s uškami, očkami a noštekom sa stane nerozlučným spoločníkom vášho dieťatka. Ručne šitý mojkáčik v množstve farebných prevedení

29,90 

Dodanie do 15 pracovných dní
Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Mušelínový mojkáčik je skvelá spánková asociácia, ktorá deťom pomáha zaspinkať a preniesť sa medzi jednotlivými spánkovými fázami. Je výborným spoločníkom dieťatka a to nielen počas spánku. Každé dieťatko má svoju obľúbenú mojkaciu hračku a práve ňou sa môže stať mojkáčik z našej dielne.

Mušelínový mojkáčik je ušitý z najjemnejšieho mušelínu, ktorý používame aj na naše kvalitné plienky. Je to ideálny materiál pre styk s citlivou detskou pokožkou. Mašlička, ktorá je tiež mušelínová, je k mojkáčikovi pevne prišitá a tak nehrozí, že sa niektorá časť môže oddeliť. Náš mojkáčik má až 30 cm a ak si ho dieťatko obľúbi, môže ho využívať od narodenia až do niekoľkých rokov.

Tak, ako aj pri našich ostatných textíliách, ponúkame vám množstvo farieb a kombinácií. Volíte si zvlášť farbu mojkáčika a zvlášť farbu mašličky. Kombináciou farieb môžete vytvoriť originálny prvok, ktorý bude ladiť  k celej výbavičke. Jednofarebný mojkáčik v tvare zajačika s dlhými uškami navyše obsahuje chutnú tváričku – očká a noštek.

Mušelínový mojkáčik a jeho vlastnosti

Charakteristika:
– dĺžka: 30 cm
– zloženie: 100% bavlna. Výplň hlavičky kvalitné antialergické polyesterové vlákno
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, nepoužívať chlór ani bielidlá, nežmýkať

Doprava kuriérom zdarma od 110 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko