Mušelínové hniezdo so stuhou

Mušelínové hniezdo so stuhou

Štýlové mušelínové hniezdo so stuhou,  vďaka ktorému bude vaše dieťatko počas spánku v bezpečí.

94,90 

Dodanie do 10 pracovných dní
Neviete si vybrať látku?

Pripravili sme pre vás jednoduché porovnanie! Kliknite na obrázok nižšie pre zobrazenie.

Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Hniezdo sa stalo pevnou súčasťou výbavičiek pre takmer každé bábätko. Môžu za to jeho nesporné benefity, ako je bezpečnosť, či tvar, ktorý pripomína lono mamičky. Hniezdo stiesňuje a presne to majú novorodeniatka najradšej. Vďaka vyvýšeným bočniciam dieťatko chráni pred náhodným prevalením na bruško a jeho ďaľším plusom je, že v ňom bábätko môžete počas dňa ľahko prenášať a využívať ho aj na denné spánky mimo postieľky. Nemusíte sa pri tom obávať, že dieťatko spadne na zem. Ak radi spíte s vašim dieťatkom, vďaka hniezdu ho máte počas celej noci pod kontrolou čo zaručuje váš pokojný spánok, pretože sa nemusíte báť, že by ste dieťatku počas spánku akokoľvek ublížili.

Mušelínové hniezdo z našej dielne je vytvorené tak, aby veľkostne presne sadlo do našich MINI postieľok. Vďaka tomu nemusíte (aspoň na určitý čas) kupovať do postieľky mantinel, keďže hniezdo dieťatko dostatočne chráni. Tak, ako aj naše zavinovačky, aj hniezda vám ponúkame vo verzií s volánom, alebo bez. Hniezdo si viete rozviazať a pevne zviazať šnúrou, ktorá je spoľahlivá a nešmýka sa. Dekorácia hniezda je vo farbe vnútra hniezda. Vnútro mušelínového hniezda tvorí vždy 100% bavlna a vonkajšiu stranu mušelín (100% bavlna).

Súčasťou hniezda je skrytý zips, vďaka čomu môžete vybrať molitánové vnútro, ktoré fixuje chrbátik a zvyšok hniezda oprať.

Mušelínové hniezdo so stuhou a jeho vlastnosti

Charakteristika:
– vhodný pre deti od narodenia
– rozmer rozviazaného hniezda: vonkajšia časť – 92 × 60 cm (+/-), vnútorná časť 77 × 27 cm (+/-), matrac 63 × 29 cm (+/-), hrúbka matraca 3 cm
– zloženie: poťah 100% bavlna, výplň okrajov 100% antialergické polyesterové duté vlákno, matrac molitán
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať pri teplote do 30 ° C (pred praním odporúčame vybrať molitánovú vložku), používať jemné pracie prostriedky, žmýkať do 800 ot / min., nepoužívať chlór ani bielidlá
– sušiť odkvapkávaním v zavesenej polohe, nesušiť v sušičke, nečistiť chemicky

Doprava kuriérom zdarma od 150 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko