Mušelínový návlek pre perinku 80 × 80 cm

Mušelínový návlek pre perinku 80 × 80 cm

Mušelínový návlek pre perinku plnenú husacím perím, 80 × 80 cm.

34,90 54,90 

Dodanie do 10 pracovných dní
Neviete si vybrať látku?

Pripravili sme pre vás jednoduché porovnanie! Kliknite na obrázok nižšie pre zobrazenie.

Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Pokiaľ vlastníte našu perovú zavinovačku, určite oceníte možnosť kúpiť si do zásoby ďalší mušelínový návlek pre perinku s inou farbou, či dizajnom. Taktiež si môžete zakúpiť celobiely návlek vhodný na krst. Každý návlek obsahuje zips, vďaka ktorému ho pohodlne zvlečiete a môžete oprať.

Naše mušelínové návleky sú vhodné pre perinku o veľkosti 80 × 80 cm, ale ak si prajete iný rozmer, neváhajte nás kontaktovať. Na výber vám ponúkame farbu vnútornej aj vonkajšej strany a zároveň si môžete vybrať variantu s volánom po celom obvode, alebo bez. Veľkorysý rozmer nášho návleku vám zaručí využitie zavinovačky po dlhú dobu.

Ku každej našej zavinovačke alebo návleku dostanete 2 mašle na uväzovanie. Je len na vás, či budete používať obe, alebo si jednu necháte ako náhradnú. Farba mašle je štandardne podľa farby vonkajšej strany návleku, ale ak si prajete farbu (jednej alebo oboch) z vnútornej strany návleku, napíšte nám to prosím do poznámky k objednávke. Ak si prajete farbu mašlí úplne inú, ako ste si vybrali na návlek, napíšte nám názov farby do poznámky k objednávke (z výberu farieb pri vašom návleku).

Upozornenie: produkt neobsahuje vnútorný vankúš plnený husacím perím. Pre kúpu zavinovačky s vnútorným vankúšom navštívte prosím sekciu perové zavinovačky

Mušelínový návlek pre perinku a jeho vlastnosti

Charakteristika:
– rozmery: 80×80 cm
– zloženie: 100% bavlna
– s volánom/bez volánu
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, nepoužívať chlór ani bielidlá

Doprava kuriérom zdarma od 150 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko