Ingvart vyrástol, odteraz sme LevinFelin

Ingvart vyrástol, odteraz sme LevinFelin

Meníme názov a rozširujeme ponuku. S radosťou vám predstavujeme svet LevinFelin a spolu s ním nové produkty pre deti od 0 do 10 rokov. Okrem obľúbených rastúcich postieľok sa môžete tešiť napríklad na hravé pončá, čiapky a nákrčníky, ale aj posteľnú bielizeň a vankúšiky.

Prečo sme sa rozhodli pre zmenu? Tak ako naše postieľky rastieme aj my. Chceme vám pomáhať pri zariaďovaní detskej izby a výbere doplnkov pre vaše dieťatko. Chceme vám prinášať ešte viac kvalitných a farebných produktov pre vaše ratolesti. A to nielen pre tie najmenšie. U nás nakúpite aj rôzny sortiment pre väčších chlapcov a dievčatá.

Pre pokojný spánok

Čo všetko u nás nájdete? Samozrejme, pre tých najmenších si u nás stále môžete vybrať z ponuky rastúcich postieľok a príslušnej výbavičky na mieru.

Priblížiť vám však viac chceme sortiment na spanie aj pre väčšie deti. Obliečky rôznych farieb a vzorov sú zo 100 % bavlny a vášmu dieťatku prinesú tie najkrajšie sny. Vyrobíme ich na mieru podľa vašich prianí s volánmi alebo bez volánov, pre deti rôzneho veku. Ľahko ich doladíte s plachtami či baldachýnmi pre kráľovský spánok. 

Máme pre vás aj trendové vankúše rozličných tvarov, farieb i materiálov. Môžete ich využiť ako dekoráciu, ale aj do postieľky pre deti akéhokoľvek veku. Pletené vankúše zútulnia každú detskú izbu, z písmenkových vankúšov zas môžete vytvoriť napríklad meno vášho dieťaťa a vytvoriť preň vlastný kútik. 

Praktické kúsky na každý (k)rok

Pre deti až do 12 rokov máme v ponuke univerzálne pončo na kúpanie v takmer 20 krásnych pastelových farbách. Využijete ho na pláži, kúpalisku alebo pri každodennom kúpeli doma.

Detské ušká do 4 rokov zahrejú bavlnené čelenky a korunky. Okrem praktickej stránky sú originálnym doplnkom detského outfitu.

Ako stvorený na jarné a jesenné prechádzky je set čiapky a nákrčníka. Ako je už u nás zvykom, aj v tomto prípade máte na výber z množstva farieb a strihov či s veselými doplnkami ako mašličky a ušká. Dieťa ho vynosí až do 5 rokov. 

Všetok textil sa ručne šije u nás a môžete sa tak spoľahnúť na slovenskú kvalitu. Látky vyberáme s dôrazom na citlivú detskú pokožku. Naša radosť z tvorby detských vecí ostáva rovnaká aj s novým názvom. 

Prečo LevinFelin?

A čo znamená náš nový názov? Levin je starší anglický výraz pre blesk či záblesk. Vyjadruje kreativitu, ktorú vkladáme do každého jedného kúska v našej ponuke. 

Feline je po latinsky mačka. Symbolizuje pre nás generáciu, ktorá je odvážna, hravá a nebojí sa nových dobrodružstiev. Mačka sprevádza aj naše logo. 

Malé dobrodružstvo čaká aj nás. Názov značky LevinFelin nám totiž otvára dvere na medzinárodný trh. Naším snom je dostať slovenské produkty k mamičkám po celom svete.

Veríme, že odteraz u nás nájdete ešte viac pekných a praktických kúskov pre svoje deti. Sledujeme trendy, ponuku neustále rozširujeme a všetko, čo bude možné, radi prispôsobíme vaším individuálnym potrebám

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte 5% zľavu na vašu prvú objednávku
Nové produkty, nápady, články a akcie, nezmeškajte nič, čo by vás mohlo zaujímať
logo small footer
© LevinFelin 2022