Perová zavinovačka mušelínová

Perová zavinovačka mušelínová

Perová mušelínová zavinovačka plnená husacím perím o rozmere 80 × 80 cm upokojí  vaše dieťatko a navodí mu pocit bezpečia a istoty.

79,90 

Dodanie do 10 pracovných dní
Neviete si vybrať látku?

Pripravili sme pre vás jednoduché porovnanie! Kliknite na obrázok nižšie pre zobrazenie.

Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Perová zavinovačka/perinka poskytuje dieťatku pocit istoty a bezpečia ako v brušku. Uľahčuje jeho prenášanie a v neposlednom rade napomáha k správnemu vývoju chrbtice dieťatka. Je potvrdené, že zavinovanie v prvých mesiacoch života dieťatka veľmi pozitívne pôsobí na jeho vývoj. Zavinovačka slúži na upokojenie nervového systému a pomáha mu udržovať telesnú teplotu.

Výhody perovej zavinovačky z mušelínu

Naše perové zavinovačky sme sa snažili vytvoriť tak, aby boli praktické nielen pre bábätko a pre vás, ale aby potešili aj vaše oko a zároveň ste si ich mohli zladiť s našimi ostatnými textíliami. Na výber vám ponúkame farbu vnútornej aj vonkajšej strany a zároveň si môžete vybrať variantu s volánom po celom obvode, alebo bez. Veľkorysý rozmer našej zavinovačky (80 × 80 cm) vám zaručí jej využitie po dlhú dobu. Povrch zavinovačky tvorí úžasný prémiový mušelín (100% bavlna) a vyplnená je kvalitným husacím perím (300 g). Husacie perie má výborné tepelné vlastnosti (v lete chladí, v zime hreje) a zároveň si drží svoj tvar. Pred zavinutím dieťatka do perovej zavinovačky treba perie vždy natriasaním sklepať do rohu, v ktorom bude uložená hlavička dieťatka. Poťah zavinovačky obsahuje zips, takže si ho viete kedykoľvek pohodlne zvliecť a oprať. Vnútorný vankúš plnený perím neodporúčame prať. Naše zavinovačky môžete používať obojstranne.

Ku každej našej zavinovačke dostanete 2 mašle na uväzovanie. Je len na vás, či budete používať obe, alebo si jednu necháte ako náhradnú. Farba mašle je štandardne podľa farby vonkajšej strany zavinovačky, ale ak si prajete (jednej alebo oboch) inú, napíšte nám to prosím do poznámky k objednávke (z výberu farieb pri vašej zavinovačke).

V prípade, že si prajete vnútornú, alebo vonkajšiu stranu zavinovačky z klasickej bavlny, vyberte si prosím farbu/vzor z výberu pri bavlnenej zavinovačke a napíšte nám do poznámky k objednávke, ktorú stranu si prajete bavlnenú (nezabudnite aj názov látky).

Pokiaľ by ste si radi k perovej zavinovačke zakúpili ďalší samostatný návlek, navštívte prosím sekciu Samostatné návleky, a doplňte svoje zásoby o ďalší dizajnový kúsok.

Perová zavinovačka mušelínová a jej vlastnosti

Charakteristika:
– rozmery: 80 × 80 cm
– zloženie: poťah 100% bavlna, výplň 300 g husacie perie
– s volánom/bez volánu
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať len poťah pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, nepoužívať chlór ani bielidlá, nežmýkať

Doprava kuriérom zdarma od 150 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko