Detská rastúca postieľka SMART BED – prírodné drevo

Detská rastúca postieľka SMART BED – prírodné drevo

Jedinečná detská rastúca postieľka, ktorá rastie spolu s Vašim bábätkom a poskytne mu pohodlie po celé detstvo.

Postieľka rastie s dieťatkom od narodenia a môže byť využívaná až do 10 rokov.

Naše postieľky sú vyrobené z bukového a jaseňového dreva v rôznych farebných prevedeniach a v cene je celá súprava vrátane koliesok a lyžín a taktiež je tu možnosť nastavenia roštu až do troch úrovní.

Doprava zdarma

399,00 

Dodanie 1-3 pracovné dni
Dodanie 2-4 týždne
Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Výhody detskej rastúcej postieľky SMART BED

Naša detská rastúca postieľka SMART BED ponúka množstvo vlastností, funkcií a výhod pre vás a vaše dieťa. Spĺňa ustanovenia všetkých medzinárodných bezpečnostných štandardov, čo zaisťuje bezpečnosť dieťatka.

Postieľka SMART BED je vyvíjajúca sa posteľ, ktorá rastie s vaším dieťatkom od jeho narodenia do cca 10 rokov. Je vyrobená z kvalitného bukového a jaseňového dreva. Postieľka je výškovo nastaviteľná do troch polôh. Súčasťou balenia sú aj kolieska, či lyžiny na kolísanie a samozrejme všetky komponenty, pomocou ktorých možno postieľku prestavať na väčšiu pohovku pre deti až do cca 10 rokov. Pomocou koliesok, ktoré je možné i zabrzdiť, možno postieľku jednoducho presúvať po byte.

Pomocou jednoduchého návodu rýchlo a elegantne zostaví našu postieľku každý rodič. K montáži budete potrebovať len skrutkovač.

K detskej postieľke Smart bed 60 a Smart bed 72 je dostupná široká škála doplnkov, textilu a matracov.

Balenie obsahuje komponenty, z ktorých možno vyskladať :

 • Mini postieľku/kolísku – ideálna prvá postieľka pre vaše bábätko, vďaka ktorej bude mať pocit, že ste blízko počas jeho sladkého spánku. Jej osobitý tvar vytvára útulné hniezdo a poskytne vášmu dieťatku pocit bezpečia. S nastaviteľnými polohami výšky je vhodná od narodenia do cca 6 mesiacov.
 • Odkladací pult s dvomi poličkami (stredná časť postieľky), ktorá môže v čase využívania mini postieľky v najmenšom tvare slúžiť na ukladanie detských vecí.
 • Detskú postieľku Midi vhodnú od narodenia do cca 3 rokov s odnímateľnou bočnicou. Aj postieľku Midi môžete využívať na kolieskach alebo ako kolísku v prípade, že je bočnica uzavretá. Keď je dieťatko väčšie, môžete ju bez bočnice (a bez koliesok či lyžín) využívať v najnižšej polohe roštu ako samostatnú posteľ do ktorej môže dieťatko samé vchádzať.
 • Detskú pohovku Maxi v úplnej veľkosti využiteľnú od cca 3 rokov do 10 rokov, ktorá môže slúžiť aj na spanie (v tejto verzii nie je možné použiť kolieska ani lyžiny na kolísanie.

CHARAKTERISTIKA DETSKEJ RASTÚCEJ POSTIEĽKY SMART BED 

 • Našu multifunkčnú postieľku SMART BED charakterizuje predovšetkým jej minimalistický, elegantný a moderný dizajn.
 • Oválny dizajn postieľky poskytne vášmu dieťatku pocit bezpečia a vytvorí pohodlné a upokojujúce prostredie, v ktorom môže bezpečne oddychovať a sladko spať.
 • Nestiesňuje vaše dieťatko, ako je tomu v tradičných hranatých detských postieľkach.
 • Pomocou koliesok (možno ich aj zabrzdiť) možno postieľku ľahko presúvať po celom byte.
 • Vďaka tomu, že postieľka nemá rohy, nie len, že šetrí miesto vo vašom byte, ale eliminuje možnosť zranenia o ostré hrany.
 • Nastaviteľná výška roštu do troch pozícií pre zníženie záťaže na chrbticu rodičov pri vkladaní a vyberaní dieťatka z postieľky.
 • Jednoduchá montáž a demontáž.
 • Spĺňa všetky medzinárodné bezpečnostné štandardy.
 • Vyrobená z pevného, odolného bukového a jaseňového  dreva.
 • Kvalitná povrchová úprava, ktorá zabraňuje poškrabaniu a uľahčuje udržiavanie.
 • K našim postieľkam si okrem matracu nemusíte dokupovať už nič navyše. Balenie obsahuje všetky komponenty k tomu, aby ste z nich vyskladali všetky ponúkané variácie.
 • Postieľku je možno zakúpiť vo viacerých farebných prevedeniach, ktoré dopĺňajú dizajn detskej izbičky.
 • Postieľka váži cca 24 kg.
 • Výška roštu aj s matracom od zeme bez pridaných lyžín alebo koliesok je 31 cm, 43 cm a 56 cm. S pridaním lyžín alebo koliesok je potrebné prirátať ešte 6 cm

Detská rastúca postieľka SMART BED a jej zloženie

Detský nábytok je vyrobený z bukového a jaseňového dreva s povrchovou úpravou.

Odporúčanie

V prípade, že máte vo vašej domácnosti dostatočný priestor, odporúčame postieľku SMART BED 72, avšak ak dostatok miesta nemáte, postieľka SMART BED 60 je skvelá voľba.

Doprava kuriérom zdarma od 150 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko