Detská plachta Smart Bed MINI zo 100 % bavlny

Detská plachta Smart Bed MINI zo 100 % bavlny

Úžasne príjemná a vzdušná plachta na MINI matrac pre postieľku SMART BED (Univerzálna pre Smart bed 60/72) zo 100% bavlny. Plachta je na praktickú gumičku, čo uľahčuje navliekanie na matrac a zároveň bráni jej zošmyknutiu. Všetky plachty sú šité na Slovensku a zodpovedajú norme Oeko-Tex standard 100.

19,90 

Dodanie 1-3 pracovné dni
Neviete si vybrať látku?

Pripravili sme pre vás jednoduché porovnanie! Kliknite na obrázok nižšie pre zobrazenie. Chcete vzorky do vlastných rúk? Kliknite sem pre ich objednanie.

Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Neodmysliteľnou súčasťou detskej postieľky je aj detská plachta v tej správnej veľkosti. K našim SMART BED postieľkam preto ponúkame plachty zo 100% bavlny. Detská plachta MINI dokonalo padne na naše MINI matrace a vďaka praktickej gumičke zostane na mieste. Aj keď bude vaše bábätko práve v postieľke vymýšľať. MINI plachtu ponúkame univerzálnu ako pre Smart bed 72, tak i pre Smart bed 60.

Ak však nevlastníte našu postieľku, ale i tak by ste chceli dieťatko ukladať spať práve na naše plachty, radi pre vás ušijeme plachtu v akomkoľvek rozmere a tvare, stačí nás kontaktovať.

Detská plachta MINI, ako aj ostatné textílie, sú šité na Slovensku, šikovnými rukami našich krajčírok a zodpovedajú norme Oeko-Tex standard 100.

Detská plachta MINI charakteristika:
– vhodné pre deti od narodenia
– rozmery: Smart bed 60/72
– zloženie: 100% bavlna
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať pri teplote do 30°C, používať jemné pracie prostriedky, žmýkať do 800 ot/min., nepoužívať chlór ani bielidlá
– možno sušiť v sušičke pri nízkej teplote (max. 60ºC), žehliť pri strednej teplote (max. 150ºC)

Doprava kuriérom zdarma od 150 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko