Detský penový matrac SMART BED MINI

Detský matrac MINI do najmenšej verzie postieľky SMART BED 60/72 (maximálne do 6 mesiacov) s výplňou z PUR peny.

79,00 

Dodanie 1-3 pracovné dni
Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Detský penový matrac SMART BED MINI

Kvalitný detský matrac je dôležitou súčasťou výbavy detskej izby. Detský penový matrac SMART BED MINI 60/72 je vhodný do detskej rastúcej postieľky Smart bed v jej najmenšom rozšírení MINI a zaručene funguje ako skvelý pomocník pre kvalitný spánok. Môžu ho využiť detičky od 0 do približne 6 mesiacov.

Je vyrobený z polyuretánu hustoty 35 kg/m3, vďaka ktorému je matrac kvalitný, pohodlný a ľahučký na manipuláciu. V spolupráci s prieduchmi v rošte postieľky skvelo cirkuluje vzduch, čo zabezpečuje dlhšiu životnosť a hygienickosť matraca. Antialergické a antibakteriálne vlastnosti matraca podporuje odnímateľný poťah ALOE VERA. Samotný penový matrac sa nachádza ešte v stretchovom bavlnenom návleku, čo výrazne uľahčuje navliekanie vrchného ALOE VERA poťahu. Návlek matraca obsahuje po stranách mriežku, ktorá zabezpečuje extra priedušnosť matraca.

Matrac do postieľky vydrží dlhšie, ak ho budete pravidelne každý mesiac otáčať – záťaž bude rozložená rovnomerne po celej ploche matraca, čím predídete prehybom alebo preležaniu v miestach konštantného zaťažovania. Pomáha aj pravidelné vetranie či vystavovanie slnku.

Na matrac odporúčame plachtu MINI zo 100% bavlny, ktorá na neho sadne ako uliata.

Rozmer matraca : 60 × 71 cm(pre veľkosť 60), 72 × 72 cm(pre veľkosť 72), výška cca 7 cm.

Materiál výplne: odľahčená PUR pena N30 35kg/m3 v stretchovom bavlnenom návleku.

Materiál poťahu: polyester s výťažkom aloe vera, 3D pás po obvode pre zabezpečenie lepšej priedušnosti, odnímateľný zipsom.

Doprava kuriérom zdarma od 150 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko