Detská bavlnená čelenka Bow

Detská bavlnená čelenka Bow

Ručne šitá detská čelenka Bow je doplnkom, ktorý nielen skvelo vyzerá, ale tiež zahreje detské ušká v chladnejšom počasí.

9,90 

Dodanie 3-5 pracovných dní
Neviete si vybrať látku?

Pripravili sme pre vás jednoduché porovnanie! Kliknite na obrázok nižšie pre zobrazenie. Chcete vzorky do vlastných rúk? Kliknite sem pre ich objednanie.

Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Vo všeobecnosti platí, že doplnky dotvárajú celý outfit a dávajú mu ten pravý šmrnc a štýl. Pri deťoch však musíme dbať najmä na ich funkčnosť a pohodlnosť. Ak sú však aj štýlové, je to len „čerešnička na torte“. K funkčným, ale zároveň veľmi roztomilým doplnkom rozhodne patria čelenky, ktoré nielen zohrejú detské ušká pred vetrom, či chladom, ale vyčaria úsmev aj nejednému dospelákovi.

Detská bavlnená čelenka Bow je príkladom unikátneho doplnku, ktorý vyšperkuje detský outfit do dokonalosti. Roztomilá mašľa dodáva tomuto doplnku šmrnc a jej materiál zas chráni detské ušká pred nežiadúcim vetrom, či zimou. Je vyrobená z bavlneného úpletu a obsahuje tiež gumičku, čo zaručuje maximálne pohodlie, kvalitu ale aj flexibilitu a preto dlhšiu možnosť využitia. Čelenky sme veľkostiam detských hlávok prispôsobili nie len dĺžkou, ale aj šírkou, aby dokonalo sadli každému dieťatku. Farbu detskej čelenky Bow si môžete zvoliť zo širokej farebnej škály a prispôsobiť ju tak štýlu, či preferencii vášho dieťatka.

Detská bavlnená čelenka Bow a jej vlastnosti:

  • Pre deti od narodenia
  • Materiál: bavlnený úplet (95% bavlna, 5% elastán)
  • Rozmery:
    • Veľkosť 1 (0 – 1 rok) – pre obvod hlavy 36 – 44 cm
    • Veľkosť 2 (1 – 2,5 roka) – pre obvod hlavy 40 – 46 cm
    • Veľkosť 3 (2,5 roka – 4 roky) – pre obvod hlavy 46 – 52 cm
Doprava kuriérom zdarma od 150 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko