Set 2 mušelínových scrunchies gumičiek Mama a dcéra

Set 2 mušelínových scrunchies gumičiek Mama a dcéra

Set 2 mušelínových scrunchies gumičiek Mama a dcéra je štýlovým a krásnym doplnkom, ktorý oživí všetky outfity. Množstvo farebných kombinácií a 3 materiálové prevedenia vám zaručujú, že ho zladíte ku všetkému. Stačí si len vybrať!

7,50 

Dodanie do 15 pracovných dní
Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Doplnky sú pri ladení outfitu kľúčom k úspechu. Aj malinké detaily dotvárajú celok a môžu ho nielen oživiť, ale vyšperkovať do dokonalosti. Medzi túto skupinu rozhodne patria prvky, ktoré ihneď nemusia byť na oblečení. Sú nimi gumičky, čelenky, čiapky či rôzne iné aplikácie. 

Set 2 mušelínových scrunchies gumičiek Mama a dcéra je preto dokonalým prvkom, ktorý úžasne dopĺňa celý outfit a pri jeho ladení je čerešničkou na torte. Jeho vzhľadom zabodujete na prvý pohľad. Set gumičiek je nielen roztomilý, ale takisto veľmi funkčný. Môžete ho využiť na rozličné príležitosti a kombinovať ho s rôznymi štýlmi oblečenia. Gumičky scrunchies pevne sedia a nezošuchujú sa. 

Set gumičiek Mama a dcéra je vyrobený z kvalitného materiálu – mušelínu, ktorý zaručuje pohodlné nosenie. Je možné ho zakúpiť len spolu a v rovnakej farbe. Na výber máte množstvo farebných variantov, takže je len na vás po čom siahnete. Set gumičiek je unikátnym a zároveň štýlovým doplnkom, ktorý dotvára celý vzhľad outfitu a zaručene ho nikto neprehliadne. 

Set 2 mušelínových scrunchies gumičiek Mama a dcéra a jeho charakteristika:
– vhodné pre deti od narodenia
– zloženie: 100% bavlna
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať pri teplote do 30°C, používať jemné pracie prostriedky, nepoužívať chlór ani bielidlá

Doprava kuriérom zdarma od 110 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko