Set 2 bavlnených scrunchies gumičiek Mama a dcéra

Set 2 bavlnených scrunchies gumičiek Mama a dcéra

Set 2 bavlnených scrunchies gumičiek Mama a dcéra je štýlovým a krásnym doplnkom, ktorý oživí všetky outfity. Množstvo farebných kombinácií a 3 materiálové prevedenia vám zaručujú, že ho zladíte ku všetkému. Stačí si len vybrať!

7,50 

Dodanie do 10 pracovných dní
Neviete si vybrať látku?

Pripravili sme pre vás jednoduché porovnanie! Kliknite na obrázok nižšie pre zobrazenie. Chcete vzorky do vlastných rúk? Kliknite sem pre ich objednanie.

Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Doplnky sú pri ladení outfitu kľúčom k úspechu. Aj malinké detaily dotvárajú celok a môžu ho nielen oživiť, ale vyšperkovať do dokonalosti. Medzi túto skupinu rozhodne patria prvky, ktoré ihneď nemusia byť na oblečení. Sú nimi gumičky, čelenky, čiapky či rôzne iné aplikácie. 

Set 2 bavlnených scrunchies gumičiek Mama a dcéra je preto dokonalým prvkom, ktorý úžasne dopĺňa celý outfit a pri jeho ladení je čerešničkou na torte. Jeho vzhľadom zabodujete na prvý pohľad. Set gumičiek je nielen roztomilý, ale takisto veľmi funkčný. Môžete ho využiť na rozličné príležitosti a kombinovať ho s rôznymi štýlmi oblečenia. Gumičky scrunchies pevne sedia a nezošuchujú sa. 

Set gumičiek Mama a dcéra je vyrobený z kvalitného materiálu – bavlny, ktorá zaručuje pohodlné nosenie. Je možné ho zakúpiť len spolu a v rovnakej farbe. Na výber máte množstvo farebných variantov, takže je len na vás po čom siahnete. Set gumičiek je unikátnym a zároveň štýlovým doplnkom, ktorý dotvára celý vzhľad outfitu a zaručene ho nikto neprehliadne. 

Set 2 bavlnených scrunchies gumičiek Mama a dcéra a jeho charakteristika:
– vhodné pre deti od narodenia
– zloženie: 100% bavlna
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať pri teplote do 30°C, používať jemné pracie prostriedky, nepoužívať chlór ani bielidlá

Doprava kuriérom zdarma od 150 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko