6 tipov na dokonalý darček pre novorodeniatko

6 tipov na dokonalý darček pre novorodeniatko

Pri výbere darčeka pre novorodené bábätko sa často stretávame s mnohými možnosťami a otázkami. Aby sme vám uľahčili rozhodovanie, prinášame niekoľko nápadov na originálne darčeky, ktoré ocenia nielen rodičia, ale budú praktické aj pre samotné novorodeniatko.

1. Novorodenecký darčekový set

Nádherný novorodenecký set je skvelým darčekom pre každé novorodeniatko. Skladá sa z troch nevyhnutných kúskov každého malého bábätka:

  • Elastická bavlnená čiapka s uzlíkom, ktorá ochráni citlivú hlavičku bábätka týždne po narodení.
  • Bavlnený podbradník – slintáčik so zapínaním okolo krku, ktorý je praktický pri prvých grckaniach či slintaniach.
  • Bavlnené rukavičky, ktoré nielenže novorodeniatko radi žužlajú, ale zároveň chránia pred nežiadúcim sa poškriabaním nechtíkmi.

2. Fave set

Fave set obsahuje najobľúbenejšie produkty, ktoré by mala obsahovať každá výbavička pre bábätko. Sety sú vytvorené v v niekoľkých najpredávanejších farbách so zvýhodnenou cenou. Fave set obsahuje:

  • Detské hniezdo
  • Univerzálny vafle organizér na detskú postieľku
  • Mojkáčik
  • Detská deka

3. Sety do kočíkov

Set do kočíka je ideálnou voľbou najmä v teplých mesiacoch, kedy chceme mať dieťatko položené v hlbokej vaničke kočíka bez fusaku. Univerzálny set do kočíka zo 100 % bavlny obsahuje:

  • Plachtu s gumičkou
  • Vankúšik s výplňou
  • Ľahkú prikrývku vyrobenú z dvojvrstvovej bavlny

4. Detská osuška s kapucňou

Osuška je nevyhnutnou súčasťou detskej výbavičky. Mala by byť z príjemného a mäkkého materiálu, ktorý je šetrný k jemnej detskej pokožke a zároveň dokáže nasiaknuť čo najviac vody. Ideálna detská osuška navyše obsahuje aj kapucňu, ktorá po kúpeli ochráni citlivú hlavičku dieťatka pred chladom.

5. Detské deky

Detská deka je ďalšou nevyhnutnosťou v detskej výbavičke. Mala by byť príjemná, mäkučká a hrejivá. Detské deky z dielne LevinFelin sú unikátnym kúskom, ktorý vyniká nielen svojou kvalitou, ale aj štýlom a vkusným prevedením. V ponuke ich nájdete v rôznych materiáloch a vzoroch, ktoré zodpovedajú norme Oeko-Tex standard 100

6. Darčekový poukaz

Ak ste v rozpakoch pri výbere darčeka, môžete sa rozhodnúť aj pre darčekový poukaz. Týmto spôsobom si obdarovaný môže vybrať produkt podľa vlastného výberu. Darčekový poukaz si navyše môžete navrhnúť podľa udalosti a ceny a dokonca aj napísať naň vlastný text.

Dúfame, že tieto tipy vám pomôžu pri výbere ideálneho darčeka pre novorodené bábätko. Pri výbere nezabudnite brať do úvahy nielen praktickosť, ale aj estetický a kvalitný charakter darčeka. Ak by ste hľadali ďalšie tipy na darčeky, neváhajte si pozrieť celú našu ponuku.

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte 5% zľavu na vašu prvú objednávku
Nové produkty, nápady, články a akcie, nezmeškajte nič, čo by vás mohlo zaujímať
logo small footer
© LevinFelin 2022