Pletenec – viacfarebný

Ochranný mantinel do postieľky v tvare pletenca.

69,90 129,90 

Dodanie do 10 pracovných dní
Neviete si vybrať látku?

Pripravili sme pre vás jednoduché porovnanie! Kliknite na obrázok nižšie pre zobrazenie.

Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Ochranný zapletaný mantinel-pletenec slúži ako ochrana vášho dieťatka v postieľke a zároveň ako štýlový doplnok do detskej izby. Ponúkame ho v rôznych farebných prevedeniach, vybrať si môžete jednofarebný, dvojfarebný, či trojfarebný. Kombinácia farieb je len na vás a ostatných doplnkoch do vašej detskej postieľky. Vďaka mäkkosti nášho mantinelu sa nemusíte obávať zranenia vášho dieťatka o bočnice, keď bude v noci cestovať po postieľke. Jeho najväčšou výhodou je, že sa o tyče postieľky nemusí nijak priväzovať a i napriek tomu drží namieste. Keď prestanete pletenec v postieľke využívať ako mantinel, jednoducho si ho zmotáte a využijete v detskom kútiku ako príjemnú mäkkú sedaciu podložku. Mantinel ponúkame v rastúcej alternatíve k našim postieľkam, ale aj dvojdielne a tiež v štandarde v rôznych dĺžkach (od 180 cm do 400 cm). Samozrejme, na želanie vám ušijeme aj dĺžku podľa požiadavky.

Rastúci pletenec do posteľky Smart bed je pletenec vhodný do všetkých rozšírení Smart Bed postieľky. Skladá sa z dvoch flexibilných dielov. Dlhšia časť (Smart bed 72 – dĺžka 250 cm, Smart bed 60 – dĺžka 230 cm) sa stlačením vtesná do prvej postieľky/hniezda a zároveň jemným natiahnutím sedí do strednej postieľky bez bočnice. Vďaka prídavnému dielu pletenca (50 cm) pokryje celú postieľku, pokiaľ ju máte vo verzií s bočnicou. Rovnako sedí aj do najväčšieho rozšírenia postieľky/pohovky. Prídavný pletený diel sa dá v čase keď ho nepoužívate v postieľke využiť ako praktický mantinel  na posteľ, či gauč.

Dvojdielny pletenec do postieľky Nika Baby alebo Nika Junior sa skladá z dvoch flexibilných dielov. Dlhšia časť sa uloží po celom obvode postieľky a prídavný diel slúži pre odnímateľnú bočnicu, takže pletenec môžete používať aj s bočnicou, aj bez. Prídavný pletený diel sa dá v čase keď ho nepoužívate v postieľke využiť ako praktický mantinel na posteľ, či gauč.

Dvojdielny pletenec do hranatej posteľky 120 × 60 je pletenec, ktorý svojou dĺžkou pokryje celú postieľku a skladá sa z dvoch dielov. Kratší diel (100 cm) si môžete podľa potreby odobrať, ak používate postieľku bez bočnice.

Dvojdielny pletenec do hranatej posteľky 140 × 70 je pletenec, ktorý svojou dĺžkou pokryje celú postieľku a skladá sa z dvoch dielov. Kratší diel (120 cm) si môžete podľa potreby odobrať, ak používate postieľku bez bočnice.

Pletenec a jeho vlastnosti

Charakteristika:
– vhodný pre deti od narodenia
– rozmery: 180 – 400 × 15 × 9 cm
– zloženie: poťah 95% bavlna + 5 % elastán, výplň 100% antialergické polyesterové duté vlákno
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, žmýkať do 800 ot / min., nepoužívať chlór ani bielidlá
– sušiť odkvapkávaním v zavesenej polohe, nesušiť v sušičke, nečistiť chemicky

Doprava kuriérom zdarma od 150 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko