Perová zavinovačka velvet s volánom

Perová zavinovačka velvet s volánom

Perová zavinovačka velvet s volánom plnená husacím perím o rozmere 80 × 80 cm (s volánom 90 × 90 cm) upokojí  vaše dieťatko a navodí mu pocit bezpečia a istoty.

Doprava zdarma

119,90 

Dodanie do 15 pracovných dní
Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Perová zavinovačka/perinka poskytuje dieťatku pocit istoty a bezpečia ako v brušku. Uľahčuje jeho prenášanie a v neposlednom rade napomáha k správnemu vývoju chrbtice dieťatka. Je potvrdené, že zavinovanie v prvých mesiacoch života dieťatka veľmi pozitívne pôsobí na jeho vývoj. Zavinovačka slúži na upokojenie nervového systému a pomáha mu udržovať telesnú teplotu.

Výhody perovej zavinovačky velvet

Naše perové zavinovačky sme sa snažili vytvoriť tak, aby boli praktické nielen pre bábätko a pre vás, ale aby potešili aj vaše oko a zároveň ste si ich mohli zladiť s našimi ostatnými textíliami. Na výber vám ponúkame farbu vnútornej aj vonkajšej strany. Veľkorysý rozmer našej zavinovačky 80 × 80 cm (s volánom 90 × 90 cm) vám zaručí jej využitie po dlhú dobu. Povrch zavinovačky tvorí exkluzívny velvet, vnútro 100% bavlna a vyplnená je kvalitným husacím perím (300 g), ktorý má výborné tepelné vlastnosti (v lete chladí, v zime hreje) a zároveň si drží svoj tvar. Pred zavinutím dieťatka do perovej zavinovačky treba perie vždy natriasaním sklepať do rohu, v ktorom bude uložená hlavička dieťatka. Poťah zavinovačky obsahuje zips, takže si ho viete kedykoľvek pohodlne zvliecť a oprať. Vnútorný vankúš plnený perím neodporúčame prať.

Ku každej našej zavinovačke dostanete 2 mašle na uväzovanie. Je len na vás, či budete používať obe, alebo si jednu necháte ako náhradnú. Farba mašle je štandardne podľa farby vonkajšej strany zavinovačky, ale ak si prajete (jednej alebo oboch) inú, napíšte nám to prosím do poznámky k objednávke (z výberu farieb pri vašej zavinovačke).

V prípade, že si prajete vnútornú alebo vonkajšiu stranu zavinovačky z mušelínu, vyberte si prosím farbu/vzor z výberu pri mušelínovej zavinovačke a napíšte nám do poznámky k objednávke, ktorú stranu si prajete mušelínovú (nezabudnite aj názov látky).

Pokiaľ by ste si radi k perovej zavinovačke zakúpili ďalší samostatný návlek, navštívte prosím sekciu Samostatné návleky, a doplňte svoje zásoby o ďalší dizajnový kúsok.

Perová zavinovačka velvet s volánom a jej vlastnosti

Charakteristika:
– rozmery: 80 × 80 cm (s volánom 90 × 90 cm)
– zloženie: poťah vonkajšia strana 100% polyster, vnútorná strana 100% bavlna, výplň 300 g husacie perie
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať len poťah pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, nepoužívať chlór ani bielidlá, nežmýkať

Doprava kuriérom zdarma od 110 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko