Zavinovačka velvet s volánom

Zavinovačka velvet s volánom

Zavinovačka s poťahom z exkluzívneho velvetu s volánom o rozmere 80 × 80 cm (s volánom 90 × 90 cm) upokojí vaše dieťatko a navodí mu pocit bezpečia a istoty.

84,90 

Dodanie do 10 pracovných dní
Neviete si vybrať látku?

Pripravili sme pre vás jednoduché porovnanie! Kliknite na obrázok nižšie pre zobrazenie.

Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Zavinovačka poskytuje dieťatku pocit istoty a bezpečia ako v brušku. Uľahčuje jeho prenášanie a v neposlednom rade napomáha k správnemu vývoju chrbtice dieťatka. Je potvrdené, že zavinovanie v prvých mesiacoch života dieťatka veľmi pozitívne pôsobí na jeho vývoj. Zavinovačka slúži na upokojenie nervového systému a pomáha mu udržovať telesnú teplotu.

Výhody zavinovačky velvet

Naše zavinovačky sme sa snažili vytvoriť tak, aby boli praktické nielen pre bábätko a pre vás, ale aby potešili aj vaše oko a zároveň ste si ich mohli zladiť s našimi ostatnými textíliami. Na výber vám ponúkame farbu vnútornej aj vonkajšej strany. Veľkorysý rozmer 80 ×  80 cm (s volánom 90 × 90 cm) vám zaručí jej využitie po dlhú dobu. Povrch zavinovačky tvorí exkluzívny velvet, vnútro 100% bavlna a vyplnená je kvalitným vatelínom, ktorý má výborné tepelné vlastnosti a zároveň si drží svoj tvar.

Ku každej našej zavinovačke dostanete 2 mašle na uväzovanie. Je len na vás, či budete používať obe, alebo si jednu necháte ako náhradnú. Farba mašle je štandardne podľa farby vonkajšej strany zavinovačky, ale ak si prajete (jednej alebo oboch) inú, napíšte nám to prosím do poznámky k objednávke (z výberu farieb pri vašej zavinovačke).

V prípade, že si prajete vnútornú alebo vonkajšiu stranu zavinovačky z mušelínu, vyberte si prosím farbu/vzor z výberu pri mušelínovej zavinovačke a napíšte nám do poznámky k objednávke, ktorú stranu si prajete mušelínovú (nezabudnite aj názov látky).

Zavinovačka velvet s volánom a jej vlastnosti

Charakteristika:
– rozmery: 80 ×  80 cm (s volánom 90 × 90 cm)
– zloženie: poťah vonkajšia strana 100% polyster, vnútorná strana 100% bavlna, výplň vatelín
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať vcelku pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, nepoužívať chlór ani bielidlá, nežmýkať

Doprava kuriérom zdarma od 150 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko