Zavinovačka mušelínová

Obojstranná mušelínová zavinovačka o rozmere 80 × 80 cm upokojí  vaše dieťatko a navodí mu pocit bezpečia a istoty.

54,90 

Dodanie do 15 pracovných dní
Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Zavinovačka mušelínová poskytuje dieťatku pocit istoty a bezpečia ako v brušku. Uľahčuje jeho prenášanie a v neposlednom rade napomáha k správnemu vývoju chrbtice dieťatka. Je potvrdené, že zavinovanie v prvých mesiacoch života dieťatka veľmi pozitívne pôsobí na jeho vývoj. Zavinovačka slúži na upokojenie nervového systému a pomáha mu udržovať telesnú teplotu.

Výhody zavinovačky z mušelínu

Naše zavinovačky sme sa snažili vytvoriť tak, aby boli praktické nielen pre bábätko a pre vás, ale aby potešili aj vaše oko a zároveň ste si ich mohli zladiť s našimi ostatnými textíliami. Na výber vám ponúkame farbu vnútornej aj vonkajšej strany. Veľkorysý rozmer našej zavinovačky (80 × 80 cm) vám zaručí jej využitie po dlhú dobu. Povrch zavinovačky tvorí prémiový mušelín (100% bavlna) a vyplnená je kvalitným vatelínom, ktorý má výborné tepelné vlastnosti a zároveň si drží svoj tvar. Našu mušelínovú zavinovačku môžete používať obojstranne.

Ku každej našej zavinovačke dostanete 2 mašle na uväzovanie. Je len na vás, či budete používať obe, alebo si jednu necháte ako náhradnú. Farba mašle je štandardne podľa farby vonkajšej strany zavinovačky, ale ak si prajete (jednej alebo oboch) inú, napíšte nám to prosím do poznámky k objednávke (z výberu farieb pri vašej zavinovačke).

V prípade, že si prajete vnútornú alebo vonkajšiu stranu zavinovačky z klasickej bavlny, vyberte si prosím farbu/vzor z výberu pri bavlnenej zavinovačke a napíšte nám do poznámky k objednávke, ktorú stranu si prajete bavlnenú (nezabudnite aj názov látky).

Zavinovačka mušelínová a jej vlastnosti

Charakteristika:
– rozmery: 80 × 80 cm
– zloženie: poťah 100% bavlna, výplň vatelín
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať vcelku pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, nepoužívať chlór ani bielidlá, nežmýkať

Doprava kuriérom zdarma od 110 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko