Vankúš Oblak vafle

Vankúš Oblak z úžasnej bavlny vafle, veľkosť 53 × 30 cm alebo 40 × 23 cm.

19,90 24,90 

Dodanie do 15 pracovných dní
Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Neodmysliteľnou súčasťou detského kráľovstva by mali byť aj dekorácie. Ak je dekorácia navyše z príjemného materiálu, ako sú aj naše dekoračné vankúše, neexistuje lepšia voľba. Na našom eshope nájdete nespočetné množstvo tvarov, farieb a materiálov našich vankúšov, takže si vyberie naozaj každý. Vankúš Oblak vafle si nájde svoje miesto ako štýlový dekoračný vankúšik, napr. v detskej postieľke, či neskôr aj v detskom kútiku. Slúži takisto ako skvelý spoločník, ktorý dieťatko môže sprevádzať celé detstvo.

Vankúš Oblak vafle je skvelá voľba, pretože svojim tvarom zaujme dieťatko už od útleho veku. Povrch vankúša je úžasná bavlna vafle a je zaujímavý jemným lemom po celom obvode a mašličkou z rovnakého materiálu. Vankúš viete doladiť k ďalším textíliám, ako sú plachty, baldachýn, či nebesá. K vankúšu Oblak doporučujeme kúpu našej detskej deky, s ktorou sa viete materiálovo aj farebne perfektne zladiť.

Vankúš Oblak vafle a jeho vlastnosti

Charakteristika:
– vankúš slúži ako dekorácia, nie je vhodný ako klasický vankúš pre dieťatko
– rozmery: 53 × 30 cm alebo 40 × 23 cm
– zloženie: 100% bavlna. Výplň kvalitné antialergické polyesterové vlákno
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
prať na nízkych otáčkach pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, nepoužívať chlór ani bielidlá, nesušiť v sušičke

Doprava kuriérom zdarma od 110 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko