Tylové nebesá s pom pom

Tylové nebesá s pom pom vďaka držiaku na nebesá vytvoria vášmu dieťatku čarovný priestor na spanie, hranie, či odpočinok.  Zvoľte si farbu nebies aj pom pom a vytvorte si unikátny kúsok, ktorým doplníte detskú postieľku

64,90 

Dodanie 3-5 pracovných dní
Neviete si vybrať látku?

Pripravili sme pre vás jednoduché porovnanie! Kliknite na obrázok nižšie pre zobrazenie. Chcete vzorky do vlastných rúk? Kliknite sem pre ich objednanie.

Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Tylové nebesá s pom pom vytvoria vášmu dieťatku čarovný priestor na spanie, hranie, či odpočinok.  Vďaka držiaku na nebesá  sa dajú ľahko zavesiť nad detskú postieľku čím tvoria malé detské kráľovstvo. Nebesá rozvíjajú detskú predstavivosť a poskytujú dieťatku pocit ochrany a súkromia, keď to práve potrebuje. Počas dňa tlmia svetlo v izbe čo takisto prispieva k zlepšeniu spacích návykov.

Oddelenou časťou nebies sú pom pom, ktoré sa skladajú z 2 spojených kusov o priemere 10 cm s celkovou dĺžkou 70 cm, ktorých farbu si tiež volíte. Prevliekajú sa cez tylovú slučku, ktorá je súčasťou nebies a môžete si sami zvoliť, akým spôsobom si ich uviažete. Dĺžku nebies si viete vďaka posúvateľnému držiaku pre nebesá regulovať podľa potreby.

Tylové nebesá, ako aj ostatné textílie, sú šité na Slovensku, šikovnými rukami našich krajčírok a zodpovedajú norme Oeko-Tex standard 100.

Upozornenie: k upevneniu nebies je potrebný držiak na nebesá alebo kolotoč.

Tylové nebesá s pom pom charakteristika:
– vhodné pre deti od narodenia
– rozmery: dĺžka 150 cm, priemer pom pom 10 cm, dĺžka pom pom 70 cm
– zloženie: mäkký tyl (100% polyester)
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– nebesá prať zvlášť vo vrecúšku pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, nežmýkať,  nepoužívať chlór ani bielidlá. Tyl je náchylný na zatrhávanie očiek. Pom pom len suché čistenie

Doprava kuriérom zdarma od 150 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko