Set bavlnených obliečok s volánmi – vankúš 90 × 70 cm a paplón 140 × 200 cm

Set bavlnených obliečok s volánmi – vankúš 90 × 70 cm a paplón 140 × 200 cm

Unikátne detské obliečky s volánom ideálne do detskej postieľky. Vyrobené zo 100% bavlny priamo na Slovensku. Skvelý set pre nový vzhľad vášho vankúša a paplóna.

139,90 

Dodanie do 15 pracovných dní
Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Detská posteľná bielizeň je pre pohodlie dieťatka veľmi dôležitá. Ovplyvňuje jeho komfort a pohodlie. To, že sa dieťatko bude cítiť ako v bavlnke sa odzrkadlí nielen na jeho spokojnosti, ale aj kvalite spánku.

Set bavlnených obliečok v rozmeroch 90 × 70 cm a 140 × 200 cm je jasnou voľbou pre vankúšik a detskú perinku patriacu detičkám od 4 5 roka. Rovnako sa zapáči aj dospelákom, ktorí hľadajú kvalitné a štýlové obliečky, ktoré dodajú šmrnc ich spálni. Obsahujú pevný skrytý zips, ktorý zaručuje pohodlné a rýchle navliekanie/zvliekanie či pranie. Materiál detských obliečok je zo 100% bavlny, ktorá sa postará o to najväčšie pohodlie a ich vzhľad zas o to, aby vyzerali ako štýlový doplnok. Vankúš po troch stranách dopĺňa volánik (5 cm), ktorý je aj po celom paplóniku. Dodáva celému setu unikátny šmrnc a eleganciu. Ponúkame vám na výber množstvo farebných variantov a je len nás aký si zvolíte. Môžete ich zladiť s iným príslušenstvom v detskej postieľke a vytvoriť úžasnú a štýlovú kombináciu.

Volány sú na paplóne na všetkých 4 stranách a na vankúši na 3 (okrem spodnej strany).

Obliečky na váš rozmer – Pokiaľ si prajete ušiť obliečky na váš rozmer paplóna a vankúša a ich rozmery zároveň nie sú väčšie ako nami ponúkané rozmery obliečok, objednajte si tento produkt a do poznámky k objednávke nám prosím uveďte rozmer vášho paplóna a vankúša. Pokiaľ je ich rozmer väčší, kontaktujte nás pre individuálne necenenie.

K obliečkam ponúkame aj kvalitnú výplň, aby ste tak mali kompletné vybavenie do postieľky práve od nás.

Set bavlnených obliečok s volánmi – vankúš 90 × 70 cm a paplón 140 × 200 cm a jeho vlastnosti

Charakteristika:
– rozmery: paplón 140 × 200 cm, vankúš 90 × 70 cm
– zloženie: 100% bavlna, zips
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, nepoužívať chlór ani bielidlá

Doprava kuriérom zdarma od 110 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko