Set 3: Detský sťahovací batoh s 2 uterákmi

Set 3: Detský sťahovací batoh s 2 uterákmi

2 uteráky a sťahovací batoh zo 100 % bavlny si vaše dieťatko v škole alebo škôlke zamiluje! Vybavte ho našim praktickým setom v mnohých farbách

34,90 

Dodanie do 15 pracovných dní
Ospravedlňujeme sa, pri Farba bavlny vafle Starozelená aktuálne evidujeme nedostupnosť. Na vašej objednávke sa môže začať pracovať 30. júna 2023. Predpokladaný dátum dodania vašej objednávky nájdete v košíku.
Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Vybavte svojho školáka alebo škôlkara dvojicou praktických kúskov z našej dielne. 2 uteráky zo 100 % bavlny, ktoré skvelo sajú vodu a perfektne padnú do detských ručičiek spolu so sťahovacím batohom z rovnakého materiálu. Všetky produkty sú z vafle bavlny, z ktorej vyrábame aj naše obľúbené osušky.

Uteráky aj batoh po znečistení iba jednoducho hodíte do práčky a operiete. Uterák navyše obsahuje praktické pútko na zavesenie a vďaka tomu, že sú dva, ich môžete dieťatku striedať. Ak si prajete, na produkty našijeme štítok, na ktorý napíšete meno dieťatka alebo nalepíte nálepku s menom (rozmer štítka je 6 × 1,5 cm).

Batoh si môžete zvoliť v 3 prevedeniach (s uškami, s mašličkou, bez aplikácie) a obsahuje vrecko. Všetky produkty v sete sú v rovnakej farbe, ale ak si prajete každý produkt inej farby, môžete si ich zakúpiť aj samostatne.

Set obsahuje:

  1. 2 × Detský vafle uterák 50 × 30 cm
  2. Detský sťahovací batoh

 

Charakteristika setu a jeho vlastnosti:

  • materiál: 100 % bavlna, zodpovedá OEKO-TEX Standard 100
  • uteráky obsahujú pútko na zavesenie
  • batoh obsahuje vrecko
  • rozmer uteráku: 50 × 30 cm
  • rozmer batohu: 30 × 36 × 25 cm
  • rozmer štítka na meno: 6 × 1,5 cm

 

Pranie a údržba:

  • prať pri teplote 30 °C, nesušiť v sušičke
Doprava kuriérom zdarma od 110 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko