Plyšový mojkáčik

Plyšový mojkáčik

Plyšový mojkáčik s bavlnenou mašličkou sa stane nerozlučným spoločníkom vášho dieťatka od narodenia až do niekoľkých rokov.

24,90 

Dodanie do 15 pracovných dní
Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Plyšový mojkáčik je skvelá spánková asociácia, ktorá dieťatku pomáha zaspinkať a preniesť sa tak medzi jednotlivými spánkovými fázami. Je výborným spoločníkom dieťatka a to nielen počas spánku. Každé dieťatko má svoju obľúbenú mojkaciu hračku a práve ňou sa môže stať mojkáčik z našej dielne.

Plyšový mojkáčik je ušitý z mäkučkého hladkého alebo vypuklého plyšu, ktorý majú detičky veľmi radi. Mašlička, ktorá je zo 100% bavlny, je k mojkáčikovi pevne prišitá a tak nehrozí, že sa niektorá časť mojkáčika môže oddeliť. Suknička je podšitá opäť 100% bavlnou rovnakej farby ako mašlička. Náš mojkáčik má až 30 cm a ak si ho dieťatko obľúbi, môže ho využívať od narodenia až do niekoľkých rokov.

Dizajn plyšového mojkáčika sme navrhli k populárnemu Vankúšu Monie, pretože spolu tvoria dokonalý pár, ktorý spolu ladí.

Tak, ako aj pri našich ostatných textíliách, ponúkame vám množstvo farieb a kombinácií. Volíte si zvlášť farbu plyšovej časti a zvlášť farbu mašličky s podšívkou, ale ak by ste si priali podšívku zladiť k plyšovým častiam, dajte nám to prosím vedieť do poznámky k objednávke. Rovnako, ak si prajete mašličku a podšívku mušelínovú, aby ste si vašu výbavičku dokonalo zladili, napíšte nám farbu mušelínu do poznámky k objednávke.

Plyšový mojkáčik a jeho vlastnosti

Charakteristika:
– dĺžka: 30 cm
– zloženie: Vrchná látka 100% polyester, mašľa a podšívka 100% bavlna. Výplň hlavičky kvalitné antialergické polyesterové vlákno
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, nepoužívať chlór ani bielidlá, nežmýkať

Doprava kuriérom zdarma od 110 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko