Plyšový mojkáčik

Plyšový mojkáčik

Plyšový mojkáčik s bavlnenou mašličkou sa stane nerozlučným spoločníkom vášho dieťatka od narodenia až do niekoľkých rokov.

24,90 

Dodanie do 10 pracovných dní
Neviete si vybrať látku?

Pripravili sme pre vás jednoduché porovnanie! Kliknite na obrázok nižšie pre zobrazenie.

Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Plyšový mojkáčik je skvelá spánková asociácia, ktorá dieťatku pomáha zaspinkať a preniesť sa tak medzi jednotlivými spánkovými fázami. Je výborným spoločníkom dieťatka a to nielen počas spánku. Každé dieťatko má svoju obľúbenú mojkaciu hračku a práve ňou sa môže stať mojkáčik z našej dielne.

Plyšový mojkáčik je ušitý z mäkučkého hladkého alebo vypuklého plyšu, ktorý majú detičky veľmi radi. Mašlička, ktorá je zo 100% bavlny, je k mojkáčikovi pevne prišitá a tak nehrozí, že sa niektorá časť mojkáčika môže oddeliť. Suknička je podšitá opäť 100% bavlnou rovnakej farby ako mašlička. Náš mojkáčik má až 30 cm a ak si ho dieťatko obľúbi, môže ho využívať od narodenia až do niekoľkých rokov.

Dizajn plyšového mojkáčika sme navrhli k populárnemu Vankúšu Monie, pretože spolu tvoria dokonalý pár, ktorý spolu ladí.

Tak, ako aj pri našich ostatných textíliách, ponúkame vám množstvo farieb a kombinácií. Volíte si zvlášť farbu plyšovej časti a zvlášť farbu mašličky s podšívkou, ale ak by ste si priali podšívku zladiť k plyšovým častiam, dajte nám to prosím vedieť do poznámky k objednávke. Rovnako, ak si prajete mašličku a podšívku mušelínovú, aby ste si vašu výbavičku dokonalo zladili, napíšte nám farbu mušelínu do poznámky k objednávke.

Plyšový mojkáčik a jeho vlastnosti

Charakteristika:
– dĺžka: 55 cm
– zloženie: Vrchná látka 100% polyester, mašľa a podšívka 100% bavlna. Výplň hlavičky kvalitné antialergické polyesterové vlákno
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, nepoužívať chlór ani bielidlá, nežmýkať

Doprava kuriérom zdarma od 150 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko