Perová zavinovačka vafle s volánom

Perová zavinovačka vafle s volánom

Vafle perová  zavinovačka s volánom plnená husacím perím o rozmere 80 × 80 cm (s volánom 90 × 90 cm) upokojí  vaše dieťatko a navodí mu pocit bezpečia a istoty.

109,90 

Dodanie do 15 pracovných dní
Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Perová zavinovačka poskytuje dieťatku pocit istoty a bezpečia ako v brušku. Uľahčuje jeho prenášanie a v neposlednom rade napomáha k správnemu vývoju chrbtice dieťatka. Je potvrdené, že zavinovanie v prvých mesiacoch života dieťatka veľmi pozitívne pôsobí na jeho vývoj. Zavinovačka slúži na upokojenie nervového systému a pomáha mu udržovať telesnú teplotu.

Výhody perovej zavinovačky

Naše perové zavinovačky sme sa snažili vytvoriť tak, aby boli nie len praktické pre bábätko a pre vás, ale potešili aj vaše oko a zároveň ste si ich mohli zladiť s našimi ostatnými textíliami. Na výber vám ponúkame farbu vnútornej aj vonkajšej strany a zároveň si môžete vybrať variantu s volánom po celom obvode, alebo bez. Veľkorysý rozmer našej zavinovačky 80 × 80 cm (s volánom 90 × 90 cm) vám zaručí jej využitie po dlhú dobu. Povrch zavinovačky tvorí prémiová bavlna vafle (100% bavlna), vnútornú stranu 100% bavlna a vyplnená je kvalitným husacím perím (300 g). Husacie perie má výborné tepelné vlastnosti (v lete chladí, v zime hreje) a zároveň si drží svoj tvar. Pred zavinutím dieťatka do perovej zavinovačky treba perie vždy natriasaním sklepať do rohu, v ktorom bude uložená hlavička dieťatka. Poťah zavinovačky obsahuje zips, takže si ho viete kedykoľvek pohodlne zvliecť a oprať. Vnútorný vankúš plnený perím neodporúčame prať.

KKu každej našej zavinovačke dostanete 2 mašle na uväzovanie. Je len na vás, či budete používať obe, alebo si jednu necháte ako náhradnú. Farba mašle je štandardne podľa farby vonkajšej strany zavinovačky, ale ak si prajete (jednej alebo oboch) inú, napíšte nám to prosím do poznámky k objednávke (z výberu farieb pri vašej zavinovačke).

V prípade, že si prajete vnútornú alebo vonkajšiu stranu zavinovačky z mušelínu, vyberte si prosím farbu/vzor z výberu pri mušelínovej zavinovačke a napíšte nám do poznámky k objednávke, ktorú stranu si prajete mušelínovú (nezabudnite aj názov látky).

Pokiaľ by ste si radi k perovej zavinovačke zakúpili ďalší samostatný návlek, navštívte prosím sekciu Samostatné návleky, a doplňte svoje zásoby o ďalší dizajnový kúsok.

Perová zavinovačka vafle s volánom a jej vlastnosti

Charakteristika:
– rozmery: 80 × 80 cm (s volánom 90 × 90 cm)
– zloženie: poťah 100% bavlna, výplň 300 g husacie perie
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať len poťah pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, nepoužívať chlór ani bielidlá, nežmýkať

Doprava kuriérom zdarma od 110 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko