Nepremokavý detský latexový matrac SMART BED MIDI

Nepremokavý detský latexový matrac SMART BED MIDI

Matrac do strednej verzie postieľky SMART BED s výplňou z prírodného latexu a PUR peny vybavený nepremokavou vrstvou

129,00 

Dodanie 1-3 pracovné dni
Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Nepremokavý detský latexový matrac SMART BED MIDI

Kvalitný detský matrac je dôležitou súčasťou výbavy detskej izby. Detský latexovopenový matrac SMART BED MIDI 60/72 je vhodný do detskej rastúcej postieľky Smart bed v jej strednom rozšírení MIDI a zaručene funguje ako skvelý pomocník pre kvalitný spánok. Môžu ho využiť detičky od 0 do 3 rokov.

Latex je ideálny výplňový materiál pre detské matrace, je prírodný, alergicky neutrálny a odolný voči plesniam a baktériám. Matrac je doplnený odľahčenou polyuretánovou penou. V spolupráci s prieduchmi v rošte postieľky skvelo cirkuluje vzduch, čo zabezpečuje dlhšiu životnosť a hygienickosť matraca. Antialergické a antibakteriálne vlastnosti matraca podporuje nepremokavý odnímateľný poťah, ktorý neprepustí ani kvapku tekutiny a preto matrac nie je potrebné dodatočne vybavovať nepremokavou plachtou. Samotný penový matrac sa nachádza ešte v stretchovom bavlnenom návleku, čo výrazne uľahčuje navliekanie vrchného nepremokavého poťahu. Návlek matraca obsahuje po stranách mriežku, ktorá zabezpečuje extra priedušnosť matraca.

Matrac do postieľky vydrží dlhšie, ak ho budete pravidelne každý mesiac otáčať – záťaž bude rozložená rovnomerne po celej ploche matraca, čím predídete prehybom alebo preležaniu v miestach konštantného zaťažovania. Pomáha aj pravidelné vetranie či vystavovanie slnku.

Na matrac odporúčame plachtu MIDI zo 100% bavlny, ktorá na neho sadne ako uliata.

Rozmer matraca : 60 × 120 cm(pre veľkosť 60), 72 × 120 cm(pre veľkosť 72), výška cca 7 cm.

Materiál výplne: prírodný LATEX (66% – 4 cm) a odľahčená PUR pena N30 35kg/m3 (33% – 2 cm) v stretchovom bavlnenom návleku

Materiál nepremokavého poťahu: polyester s polyuretánovým záterom, 3D pás po obvode pre zabezpečenie lepšej priedušnosti, odnímateľný zipsom.

Doprava kuriérom zdarma od 150 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko