Mušelínový baldachýn na domčekovú posteľ (1 ks)

Mušelínový baldachýn na domčekovú posteľ (1 ks)

Štýlový baldachýn na domčekovú posteľ, vďaka ktorému sa z obyčajnej postele razom stane útočisko, skrýša a čarovný priestor vášho dieťatka.

79,00 

Dodanie do 10 pracovných dní
Neviete si vybrať látku?

Pripravili sme pre vás jednoduché porovnanie! Kliknite na obrázok nižšie pre zobrazenie.

Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Hrací kútik je typický pre každú detskú izbu. Je dôležité však myslieť aj na odpočinok. Aj preto by v detskom kráľovstve nemal chýbať priestor, ktorý bude pre dieťa útočiskom, bunkrom, resp. miestom kde môže leňošiť, alebo sa skryť pred „celým“ svetom. Takouto skrýšou môže byť aj domčeková postieľka vylepšená štýlovým baldachýnom, ktorá je skvelým miestom nielen na oddych a spánok, ale aj na ukrytie sa pred príšerami.

Baldachýn na domčekovú postieľku je nielen len skvelou skrýšou. Je dominantným prvkom v detskej izbičke, ktorý upúta oko každého návštevníka. Môže sa pýšiť svojou variabilitou, keďže dieťatko si z neho môže urobiť nielen bunker, ale svoje kráľovstvo kde budú mať vstup len hračky. Okrem variability je baldachýn nesmierne flexibilný vďaka svojmu uväzovaniu. Môžete si ho tak posúvať, zviazať, či rozviazať. Baldachýn je vhodný na rôzne výšky domčekovej postele a vyrobený z mušelínu – 100% bavlny. Jemne tlmí svetlo v izbe. V ponuke ho nájdete v rôznych farebných prevedeniach, takže ho môžete zladiť s ostatnými prvkami vašej výbavičky, alebo naopak vytvoriť  v izbičke kontrast, ktorý na prvý pohľad upúta.

Cena je za 1 ks baldachýnu. Pokiaľ si prajete 2 ks (teda pre obe strany postele), navštívte produkt Mušelínový baldachýn na domčekovú posteľ (2 ks)

Baldachýn je ideálny pre domčekové postele s tyčami umiestnenými ako na ilustračnej fotografii.

Mušelínový baldachýn na domčekovú posteľ a jeho vlastnosti:

– rozmery: dĺžka celého baldachýnu 366 cm. Dĺžka jednej strany 183 cm (baldachýn je preto vhodný pre rôzne výšky postele). Šírka baldachýnu 140 cm
– súčasťou je 2 × šnúrka dĺžky 90 cm, ktorá slúži na uväzovanie o posteľ
– zloženie: 100% bavlna
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, žmýkať do 800 ot / min., nepoužívať chlór ani bielidlá

Doprava kuriérom zdarma od 150 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko