Mušelínová deka s volánom

Mušelínová deka s volánom

Mäkká, príjemná a vzdušná detská deka s volánom z dvojvrstvového mušelínu o rozmere 90 × 70 cm (s volánom 100 × 80 cm) vhodná do postieľky, kočíka, či autosedačky.

39,90 

Dodanie do 10 pracovných dní
Neviete si vybrať látku?

Pripravili sme pre vás jednoduché porovnanie! Kliknite na obrázok nižšie pre zobrazenie. Chcete vzorky do vlastných rúk? Kliknite sem pre ich objednanie.

Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Nevyhnutnosťou vo výbavičke vášho bábätka je určite minimálne jedna detská deka. Mala by byť príjemná, mäkučká a hrejivá a práve to spĺňa naša deka, ktorú si vaše dieťatko určite zamiluje. Detská mušelínová deka s volánom po celom obvode je z najkvalitnejšieho mušelínu, ktorý je však dvojvrstvový, takže je nielen vzdušný, ale v prípade potreby dieťatko aj zahreje. Univerzálny rozmer našej deky 90 × 70 cm (s volánom 100 × 80 cm) zaručuje, že ju môžete používať do postieľky, kočíka, či autosedačky vo všetkých ročných obdobiach.

Ponúkame vám veľký výber farebných kombinácií a vzorov. Môžete si deku doladiť priamo k ostatným produktom, ktoré pre vás v rámci výbavičky radi ušijeme.

Mušelínová deka s volánom a jej vlastnosti

Charakteristika:
– vhodná pre deti od narodenia
– rozmery: 90 × 70 cm (s volánom 100 × 80 cm)
– zloženie: 100% bavlna
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať pri teplote do 30 °C, používať jemné pracie prostriedky, nepoužívať chlór ani bielidlá

Doprava kuriérom zdarma od 150 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko