Drevená montessori hojdačka SwingMe – biela

Drevená montessori hojdačka SwingMe – biela

Rozvíjajte u vašich detí motoriku a rovnováhu pomocou Montessori hojdačky SwingMe. Funkčná a unikátna hračka s originálnym dizajnom, ktorá vaše dieťatko zaručene zabaví.

139,90 

Dodanie 1-3 pracovné dni
Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Hra je jedna z najdôležitejších potrieb dieťaťa, vďaka ktorej spoznáva svet, ľudí okolo seba a učí sa, čo je dobré, čo je zlé. Je veľmi dôležité vytvárať pre deti prostredie a podmienky, v ktorých môžu túto potrebu čo najlepšie a najkvalitnejšie rozvíjať. Efektívne ju uspokojujú Montessori hračky, keďže spájajú zábavu s edukáciou. Funkčným a hravým spôsobom rozvíjajú motoriku, pohyblivosť, samostatnosť a takisto kreativitu, či myslenie.

Jednou z nich je aj Montessori hojdačka SwingMe, ktorá je funkčnou a unikátnou pomôckou pri emocionálnom a zmyslovom vývoji u dieťaťa. Pozitívne vplýva na jeho motorický rozvoj, rovnováhu a pomáha rozvíjať a zlepšovať kreativitu, hravosť, samostatnosť a odvahu.
Hojdačka SwingMe vyniká svojou funkčnosťou. Môžete ju totiž použiť nielen ako hojdačku, ale aj ako preliezku, šmykľavku, alebo skrýšu a to len jednoduchým pretočením.

 

Montessori hojdačka SwingMeoriginálny tvardizajn z našej dielne, čím sa zároveň stáva moderným, jednoduchým a štýlovým doplnkom. Je vyrobená z vysokokvalitného materiálu – jelšovej preglejky. Ponúkame ju v 6 farebných prevedeniach, takže „na svoje“ si príde naozaj každý. Farby sú hypoalergénne a vhodné pre detské hračky a nábytok. Je potrebné myslieť na to, že pri drevenom prevedení sa môžu jednotlivé časti hojdačky líšiť. Na obidvoch koncoch a po stranách hojdačky sú umiestnené úchyty, ktoré slúžia na jej jednoduchú manipuláciu, či prenášanie po detskej izbičke. Sú poistkou pre detičky a zaisťujú stabilitu hojdačky. Hojdačku SwingMe môžete kombinovať s Piklerovej trianglom ClimbMe, a takisto doskou SlideMe a vytvoriť funkčný set, ktorý zaručene vaše dieťatko zabaví. Drevená montessori hojdačka SwingMe a jej charakteristika: – vhodné pre deti od 1 roka – rozmery: 85 cm × 40 cm × 40 cm – zloženie: jelšová preglejka – nosnosť: 120 kg
Doprava kuriérom zdarma od 150 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko