Detský penový matrac SMART BED MIDI

Detský matrac MIDI do strednej verzie postieľky SMART BED 60/72 (maximálne do 3 rokov) s výplňou z PUR peny.

99,00 

Dodanie 1-3 pracovné dni
Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Detský penový matrac SMART BED MIDI

Kvalitný detský matrac je dôležitou súčasťou výbavy detskej izby. Detský penový matrac SMART BED MIDI 60/72 je vhodný do detskej rastúcej postieľky Smart bed v jej strednom rozšírení MIDI a zaručene funguje ako skvelý pomocník pre kvalitný spánok. Môžu ho využiť detičky od 0 do 3 rokov.

Je vyrobený z polyuretánu hustoty 35 kg/m3, vďaka ktorému je matrac kvalitný, pohodlný a ľahučký na manipuláciu. V spolupráci s prieduchmi v rošte postieľky skvelo cirkuluje vzduch, čo zabezpečuje dlhšiu životnosť a hygienickosť matraca. Antialergické a antibakteriálne vlastnosti matraca podporuje odnímateľný poťah ALOE VERA. Samotný penový matrac sa nachádza ešte v stretchovom bavlnenom návleku, čo výrazne uľahčuje navliekanie vrchného ALOE VERA poťahu. Návlek matraca obsahuje po stranách mriežku, ktorá zabezpečuje extra priedušnosť matraca.

Matrac do postieľky vydrží dlhšie, ak ho budete pravidelne každý mesiac otáčať – záťaž bude rozložená rovnomerne po celej ploche matraca, čím predídete prehybom alebo preležaniu v miestach konštantného zaťažovania. Pomáha aj pravidelné vetranie či vystavovanie slnku.

Na matrac odporúčame plachtu MIDI zo 100% bavlny, ktorá na neho sadne ako uliata.

Rozmer matraca : 60 × 120 cm(pre veľkosť 60), 72 × 120 cm(pre veľkosť 72), výška cca 7 cm.

Materiál výplne: odľahčená PUR pena N30 35kg/m3 v stretchovom bavlnenom návleku.

Materiál poťahu: polyester s výťažkom aloe vera, 3D pás po obvode pre zabezpečenie lepšej priedušnosti, odnímateľný zipsom.

Doprava kuriérom zdarma od 150 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko