Detský penový matrac SMART BED MAXI

Kvalitný detský matrac je základom detskej postieľky. Detský penový matrac SMART BED MAXI je tou pravou voľbou, ktorá pre dieťatko zaručuje pohodlie a bezpečnosť.

Doprava zdarma

189,00 

Dodanie 1-3 pracovné dni
Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Kvalitný detský matrac je dôležitou súčasťou výbavy detskej izby. Detský penový matrac SMART BED MAXI je vhodný do detskej rastúcej postieľky Smart bed v jej najväčšom rozšírení MAXI a zaručene funguje ako skvelý pomocník pre kvalitný spánok, ale aj pri hraní alebo leňošení vašej ratolesti. Môžu ho využiť detičky od 3 do 10 rokov.

Je vyrobený z polyuretánu hustoty 35 kg/m3, vďaka ktorému je matrac kvalitný, pohodlný a ľahučký na manipuláciu. V spolupráci s prieduchmi v rošte postieľky skvelo cirkuluje vzduch, čo zabezpečuje dlhšiu životnosť a hygienickosť matraca. Antialergické a antibakteriálne vlastnosti matraca podporuje odnímateľný poťah ALOE VERA. Samotný penový matrac sa nachádza ešte v stretchovom bavlnenom návleku, čo výrazne uľahčuje navliekanie vrchného ALOE VERA poťahu. Poťah matraca obsahuje po stranách mriežku, ktorá zabezpečuje extra priedušnosť matraca.

Matrac do postieľky vydrží dlhšie, ak ho budete pravidelne každý mesiac otáčať – záťaž bude rozložená rovnomerne po celej ploche matraca, čím predídete prehybom alebo preležaniu v miestach konštantného zaťažovania. Pomáha aj pravidelné vetranie či vystavovanie slnku. Výška matraca je 10 cm.

Na matrac odporúčame plachtu MAXI zo 100% bavlny, ktorá na neho sadne ako uliata.

Doprava kuriérom zdarma od 150 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko