Detský jarný/jesenný set (čiapka a nákrčník) – Ninka

Detský jarný/jesenný set (čiapka a nákrčník) – Ninka

Detský set sa perfektne hodí do jarného/jesenného počasia. Rôzne farby a prevedenia zaručujú nenapodobiteľný štýl a kvalitný materiál zas pohodlnosť.

24,90 

Dodanie 3-5 pracovných dní
Neviete si vybrať látku?

Pripravili sme pre vás jednoduché porovnanie! Kliknite na obrázok nižšie pre zobrazenie. Chcete vzorky do vlastných rúk? Kliknite sem pre ich objednanie.

Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Vhodný výber oblečenia je niekedy aj pre dospelákov veľký problém. Stretávame sa pri ňom s niekoľkými faktormi, ktoré musíme brať do úvahy. Sú nimi napr. počasie, materiál, či pohodlie. O čosi viac to platí pri deťoch. Veľkým nepriateľom pri výbere je prechodné obdobie, ktoré nám dáva jednoznačne zabrať. V mnohých prípadoch si s ním nevieme poradiť a často volíme prvky, ktoré dieťatko zbytočne prehrievajú, alebo naopak je mu zima

Detský jarný/jesenný set – čiapka a nákrčník Ninka je v tomto ohľade vynikajúcou voľbou. Jeho kvalitný materiál – bavlnený úplet zaručuje nielen pohodlnosť, ale aj vynikajúcu elasticitu, takže na detskú hlávku padne ako uliaty. Zbytočne dieťatko neprehrieva, ale pritom zabezpečuje, aby jeho ušká a hlavička boli v teple. Prechodnú čiapku a nákrčník je vhodné používať na jar, či jeseň. Nákrčník je na uväzovanie, takže si ho môžete regulovať a viazať podľa potreby. Set šatky a čiapky Ninka obsahuje aj roztomilé ušká, vďaka ktorým pôsobí veľmi jemne a rozprávkovo. Je štýlovým doplnkom, ktorý zaručene nikto neprehliadne a vyšperkuje detský outfit do dokonalosti. 

Detský set – čiapka a nákrčník je možné zakúpiť len spolu a v rovnakej farbe. Na výber je množstvo farebných variantov a štyri dizajnové prevedenia (Noel, Noel street, Mia, Ninka). 

Detský jarný/jesenný set – čiapka a nákrčník Ninka a jeho vlastnosti:

 • Pre deti od narodenia
 • Materiál: bavlnený úplet (95% bavlna, 5% elastán)
 • Veľkosť čiapky:
  • Veľkosť 1 – 0 – 6 mesiacov
  • Veľkosť 2 – 6 mesiacov – 1 rok
  • Veľkosť 3 – 1 rok – 2 roky
  • Veľkosť 4 – 2 roky – 3,5 roka
  • Veľkosť 5 – 3,5 roka – 5 rokov
  • Veľkosť 6 – 5 rokov – 7 rokov

Pranie a údržba:
– prať pri teplote do 30 °C, používať jemné pracie prostriedky, nepoužívať chlór ani bielidlá

Doprava kuriérom zdarma od 150 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko