Detský bavlnený podbradník s volánom

Detský bavlnený podbradník s volánom

Detský bavlnený podbradník s volánom pomôže pri kŕmení a prerezávaní zúbkov. Kvalitné ručne šité slintáčiky mnohých tvarov, farieb a vzorov.

24,90 

Dodanie do 15 pracovných dní
Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Kŕmenie dieťatka nemusí vždy dopadnúť podľa našich predstáv. Často sa stáva, že jedlo skončí skôr na oblečení ako na tanieri, alebo v ústach. V tomto často prehratom boji je však veľkým pomocníkom práve slintáčik, ktorý vášho drobca ochráni pred všakovakými dobrotami.

Rastúci bavlnený podbradník s volánom je tou správnou voľbou. Vďaka uväzovaniu na krku ho využijete dlho nielen pri kŕmení, ale aj pri dojčení, či tečení sliniek z rastúcich zúbkov. Je vyrobený zo 100% bavlny, takže dieťatko nikde neškriabe a zabezpečuje mu pohodlie a komfort. Vďaka kvalitnému materiálu má slinták výborné sacie vlastnosti, čo sa hodí pri rôznych druhoch príkrmov či nadmernom slintaní. Okrem svojej hlavnej funkcie je vďaka unikátnemu prevedeniu s volánom štýlovým doplnkom, ktorý vyniká svojou roztomilosťou. Na jeho výnimočnosti pridáva aj možnosť výberu z rôznych farieb, či vzorov, ktoré sú len „čerešničkou na torte“. Podbradník je skvelý pomocník, ktorý by vo vašej výbavičke rozhodne nemal chýbať.

Charakteristika podbradníka a jeho vlastnosti:

  • rastúci (uväzovanie)
  • materiál: 100% bavlna

Pranie a údržba:

  • prať pri teplote 30 °C
Doprava kuriérom zdarma od 110 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko