Detský bavlnený podbradník Flower

Detský bavlnený podbradník Flower

Detský bavlnený podbradník v tvare kvietku pomôže pri kŕmení a prerezávaní zúbkov. Kvalitné ručne šité slintáčiky mnohých tvarov, farieb a vzorov.

14,90 

Dodanie do 10 pracovných dní
Neviete si vybrať látku?

Pripravili sme pre vás jednoduché porovnanie! Kliknite na obrázok nižšie pre zobrazenie.

Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Kŕmenie dieťatka nemusí vždy dopadnúť podľa našich predstáv. Často sa stáva, že jedlo skončí skôr na oblečení ako na tanieri, alebo v ústach. V tomto často prehratom boji je však veľkým pomocníkom práve slintáčik, ktorý vášho drobca ochráni pred všakovakými dobrotami.

Rastúci bavlnený podbradník Flower je tou správnou voľbou. Vďaka uväzovaniu na krku ho využijete dlho nielen pri kŕmení, ale aj pri dojčení, či tečení sliniek z rastúcich zúbkov. Je vyrobený zo 100% bavlny, takže dieťatko nikde neškriabe a zabezpečuje mu pohodlie a komfort. Vďaka kvalitnému materiálu má slinták výborné sacie vlastnosti, čo sa hodí pri rôznych druhoch príkrmov či nadmernom slintaní. Okrem svojej hlavnej funkcie je vďaka unikátnemu prevedeniu v tvare kvietku štýlovým doplnkom, ktorý vyniká svojou roztomilosťou. Na jeho výnimočnosti pridáva aj možnosť výberu z rôznych farieb, či vzorov, ktoré sú len „čerešničkou na torte“. Podbradník je skvelý pomocník, ktorý by vo vašej výbavičke rozhodne nemal chýbať.

Charakteristika podbradníka a jeho vlastnosti:

  • rastúci (uväzovanie)
  • materiál: 100% bavlna

Pranie a údržba:

  • prať pri teplote 30 °C
Doprava kuriérom zdarma od 150 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko