Maxi váľacia Hviezda s mašľou

Maxi váľacia Hviezda s mašľou

Veľká váľacia podložka s mašľou s priemerom až 150 cm, vďaka ktorej sa budete cítiť ako na obláčiku. Ideálna na váľanie, ale aj sedenie.

134,90 

Dodanie do 10 pracovných dní
Neviete si vybrať látku?

Pripravili sme pre vás jednoduché porovnanie! Kliknite na obrázok nižšie pre zobrazenie. Chcete vzorky do vlastných rúk? Kliknite sem pre ich objednanie.

Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Válacia podložka, alebo vankúš je úžasný doplnok do výbavičky pre dieťatko už od jeho narodenia. Keď je bábätko malé môžete ju využiť ako unikátnu a pohodlnú podložku, na ktorej sa bude dieťatko cítiť ako na obláčiku. Neskôr ju viete použiť na sedenie, alebo jej polovicu oprieť o stenu a urobiť si z nej doslova pohodlný gauč a to nielen pre dieťatko, ale aj pre vás! Válací vankúš má až 150 cm, preto ho na válanie, či sedenie môže používať ako dieťa, tak aj dospelý. Vďaka jeho veľkosti sa na neho zmestíte viacerí.

Váľaciu podložku v tvare hviezdy vám navyše doplníme aj obrovskou mašľou, ktorej farbu si môžete zvoliť a doladiť podložku k ostatným produktom vo vašej výbavičke.

Maxi váľacia Hviezda s mašľou a  jej vlastnosti

Charakteristika:
– vhodné pre deti od narodenia
– rozmery: priemer 150 cm, výška podložky cca 15 cm, veľkosť mašle cca 42×24 cm
– zloženie: 100% polyester, mašľa 100% bavlna, výplň kvalitné antialergické polyesterové vlákno
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať vcelku pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, nepoužívať chlór ani bielidlá. Pokiaľ sa vám nezmestí do práčky, odporúčame ručné pranie

Doprava kuriérom zdarma od 150 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko