Tylový baldachýn Mia

Tylový baldachýn Mia

Podporte fantáziu u svojich detí. Tylový baldachýn Mia je skvelý na snívanie a hranie, pričom vyniká svojou roztomilosťou a štýlom. Vyberte si svoju farbu a vytvorte ním tú správnu atmosféru.

Doprava zdarma

199,00 

Dodanie do 15 pracovných dní
Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Fantázia sprevádza život vášho dieťatka každý deň. Deti vďaka nej vidia veci, ktoré v „dospeláckom“ živote zostávajú nepovšimnuté. Z hračiek sa stávajú príšerky, skrýše, či iné fantazijné postavičky. Inak tomu nie je ani pri detskom baldachýne, ktorý u dospelých predstavuje výrazný doplnok, a u detí naopak skvelé miesto na úkryt pred príšerami, či zloduchmi.

Tylový baldachýn Mia je nielen skvelou skrýšou v detských predstavách, ale aj unikátnym doplnkom, ktorý v detskej izbe vytvorí neopísateľnú atmosféru. Je výrazný a všimne si ho naozaj každý. Na prvý pohľad môžete spozorovať jeho kvalitnýkrásny materiál, z ktorého srší romantickosťroztomilosť, pričom však na druhej strane pôsobí štýlovoelegantne. Môžete ho využiť na viacero spôsobov. Jedným z nich je umiestniť baldachýn nad postieľku, kde vytvorí prítmie, čo pozitívne vplýva na zdravý a pokojný spánok dieťatka. Druhou možnosťou je zavesiť ho do detského kútika nad hraciu podložku, čím sa vytvorí unikátne miesto na hranie, alebo čítanie rozprávok.

Baldachýn Mia je šitý šikovnými rukami našich krajčírok z materiálu jemný tyl, ktorý je vzdušný, nekrčivý a veľmi štýlový. Na výber máte rôzne farebné prevedenia a tak si baldachýn môžete kombinovať s iným príslušenstvom v detskej izbičke a vytvoriť vhodné farebné kombinácie. Skvelo sa hodí aj k inému textilu napr. k detským dekoračným vankúšom, či okrúhlym hniezdam. Stužky k baldachýnu štandardne farebne dolaďujeme k farbe tylu, ak si však prajete inú farbu, kontaktujte nás.

K zaveseniu budete potrebovať háčik upevniteľný do stropu (s hmoždinkou), ktorý nájdete v každých stavebninách a nie je súčasťou balenia.

Tylový baldachýn Mia je unikátnym kúskom, ktorý zaručene „vyrazí“ dych každému návštevníkovi detského kráľovstva.

Tylový baldachýn Mia a jeho charakteristika:
– vhodné pre deti od narodenia
– rozmery: dĺžka 240 cm (možné predĺženie vďaka pridanému lanku o ďalších 75 cm), priemer obruče 64 cm,
– zloženie: mäkký tyl – 100% polyester
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– len suché čistenie
– z baldachýnu je možné vybrať kruhovú obruč pre jednoduchšie čistenie

Doprava kuriérom zdarma od 110 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko