Montessori doska SlideMe – biela

Montessori doska SlideMe – biela

Šmykľavka alebo schodíky na lezenie? S Montessori doskou SlideMe môžete mať obe! Vyberte si túto pomocníčku k Piklerovej trianglu a zabezpečte vašim deťom nekonečno zábavy.

94,90 

Dodanie 1-3 pracovné dni
Vaša poznámka k objednávke:

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Spolu s doplnkami:

Montessori doska SlideMe je úžasná pomocníčka k Piklerovej trianglu ClimbMe, ktorú si vaše dieťatko ihneď zamiluje. Vďaka nej sa totiž triangel stáva ešte unikátnejšou pomôckou a prvkom, ktorý poskytuje pre vaše dieťatko nekonečno zábavy, ale aj príležitosti na rozvíjanie motoriky, pohyblivosti, či trpezlivosti.

Doska SlideMe sa dá použiť dvojakým spôsobom a to buď ako šmykľavka, alebo ako schodíky – stupienky na lezenie. Ako šmykľavka sa perfektne hodí do suchého bazéna, alebo detského okrúhleho hniezda. V prípade variantu so schodíkmi odporúčame pod ňu umiestniť hraciu podložku, či koberec. Pre malých lezcov je možné na triangli nastaviť uhol dosky v závislosti od ich schopností a odvahy.

Montessori doska SlideMe je vyrobená z vysokokvalitného materiálu – jelšovej preglejky a je možné vybrať si z dvoch farebných variantov. Spolu s Piklerovej trianglom sa dá Montessori doska využiť aj v sete spolu s hojdačkou a zariadiť si tak funkčnú Montessori izbičku.

Rozmery: 150 cm × 34, 5 cm, hrúbka dosky 1,5 cm, nosnosť 70 kg

Doprava kuriérom zdarma od 150 €
Bezpečná platba
Kvalitná vlastná výroba
Tie najlepšie materiály pre vaše dieťatko